Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skNevera cez INTERNET?

Bafina | 22. júla 2011 14:24 | AKTUALIZOVANÉ: 22. júla 2011 14:27 Pridaj na Facebook
Nevera cez INTERNET?
 Máte alebo ste mali partnera alebo partnerku ktorý/á chodil/a na internet a nezdalo sa Vám to podozrivé a mysleli, že nič nerobí? Je to možné dovtedy dokým ho/ju nepristihnete. 
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(1)

Je to spôsobené tým, že tam môžete byť kýmkoľvek nikto Vás tam nepozná a je to všetko bez rizika, bez následkov, ktoré hrozia v reálnom svete. Virtuálny svet je lákavým miestom pre každého z nás, kto by zažil vždy niečo nové ako v bežnom živote. V erotických stránkach objavujú nové hranice a možností vzrušenia a môžu aj experimentovať. Väčšinou je to nezáväzná hra alebo pobavenie pre každého je to súkromná vec, ktorá nemá byť objavená iba sami viete o nej. Problém je vtedy keď príde na to partner pre neho/ju je to samo o sebe nepochopiteľné.
Nejde vždy o spestrenie reality. Vždy je to na človeku, ako ďaleko zájde. Ak si niekto nedá pozor a neustriehne svoje hranice virtuálny svet môže pokaziť reálny život jednoducho, nezvládol, nezvládla to. Ale na internete sa ukazujeme len z tej najlepšej stránky a to zlé býva utajené. Ak sa skutočne stane že podľahneme fantázii a poškodí náš reálny život dochádza k narušeniu nedôvere. Na obranu hovoria že o nič nejde je to lepšie ako fyzický kontakt ale aj táto „neškodná dôvera“ spôsobila už stroskotanie partnerov.
Ilúzia býva niekedy krajšia ako realita. Presvedčili sa už veľa z nás, že to tak býva vypisujeme si litánie správy, e-maily posielame fotky, ale keď príde na osobný kontakt a tým sa všetko končí, teda  koniec nášho sna. Niekedy môžeme povedať, že internet je úžasné miesto kde môžeme zabudnúť na čas a starosti. Jedine je problém v nás ľuďoch a našich slabostiach. Sexuálne ladné stránky vyhľadávajú zadaný ale aj slobodný. Môže byť z toho, že im niečo chýba, ale väčšinou je to z toho, že sa nudia. Ale častým písaním teda pravidelne si každý buduje vzťah môže byť kamarátsky, ale väčšinou prechádza na vážnejšie a to by sa nemalo podceňovať. Pokým ste na to prišli, že Váš partner alebo partnerka „podvádza“ cez internet, môže sa vyhovárať na nevinnú zábavku koľko len chce. I keď je to len virtuálne, má sex s niekým iným a prežíva to bez Vás.
Nezabúdajte na to, že to môže byť v skutočnosti psychopatického úchyla alebo Vášho suseda nikdy neviete na koho na internete narazíte a teraz sa dá všetko sfalšovať. Ak sa chcete hrať, ste na tom správnom mieste. Pokiaľ však hľadáte čosi viac, niet nad osobné stretnutie!

Klúčové slová: svet, možnosti,stránky,nedôvera,zoznámenia

     Tlačiť      Diskusia (0 príspevkov)


     Napísať nový


 

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2021 - Aurora International s.r.o. Aurora International