Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skPoznávacie znamenie: afrodiziakum

Alise | 05. augusta 2011 08:26 | AKTUALIZOVANÉ: 14. januára 2012 22:46 Pridaj na Facebook
Poznávacie znamenie: afrodiziakum
 Rutina je zabijak intímneho života a v konečnom dôsledku aj vzťahu. Ak teda dolapila aj ten váš, je najvyšší čas, aby ste s ňou zatočili!  
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(1)

Každý pár občas zažíva chvíle, keď si povie, že ich intímny život by potreboval trošku okoreniť. To nie je nič nezvyčajné, ba naopak, zmena je život a to sa týka aj posteľových radovánok. 

Spestrovateľov lásky je hneď niekoľko: kostýmiky, bičíky, putá, rôzne iné hračky pre dospelých. Výber je veľký a zaujímavý, no i tie ceny sú občas poriadne štipľavé, takže ak ich mladí ľudia skutočne chcú, musia siahnuť hlboko do vrecka. Nezúfajte však, mám tu pre vás aj iné riešenie, a tým sú afrodiziaká. Neviete, čo to je? Afrodiziakum je vlastne látka, ktorá zvyšuje chuť a zlepšuje výkon. A navyše, afrodiziakami sú potraviny, ktoré nájdete bežne v kuchyni. Dôverovali im už naši predchodcovia, ktorí ich aj vo veľkom používali. Neveríte, že fungujú? Vyskúšajte!

Veľmi známym buditeľom vášne je čokoláda. Používajte ju vo všetkých formách a čím viac kakaa bude obsahovať, tým lepšie. Čokoláda obsahuje látky, ktoré zvyšujú chuť na intímnosti. 

Veľmi účinné sú orientálne pokrmy, ktoré okoreníte vanilkou, škoricou, mätou, rozmarínom, zázvorom, muškátovým orieškom alebo šalviou.  Môžete použiť aj povestné čili, ktoré vás výborne rozpáli. 

Kedysi bol na povzbudenie sexuálnej aktivity používaný žen šen, presnejšie jeho koreň, ktorý sa žul alebo sa z neho robil odvar, ktorý sa potom pridal do alkoholického nápoja. Účinný však je aj obyčajný ženšenový čaj.

Arabské ženy využívali ako svoju tajnú zbraň datle. Ale nielen ženy. Muži toto tajomstvo poznali tiež, a preto svojim ženám dávali datľové kôstky.

K tým menej známym buditeľom vášne patrí napríklad granátové jablko alebo víno (do ktorého sa kedysi pridávalo rôzne afrodiziakálne korenie a bylinky , napríklad semeno bavlny či šalvie).

Povzbudivé účinky má taktiež med.  Možno aj preto je dovolenka po svadbe nazývaná medové týždne. Med môžete konzumovať vo forme medoviny, ako to bolo už za dávnych čias pri rituálnych obradoch. Do nej sa pridávali aj ďalšie látky, ako napríklad kokosové mlieko. Keď si vyberáte med na sexuálne hrátky, pozrite sa z čoho ten med je, pretože najlepšie účinkuje med z rozmarínu a ten, čo vyprodukujú divé včely.  Výborný je taktiež propolis a najvýživnejšou je zaručene materská kašička, ktorá obsahuje aj veľké množstvo stimulačných látok.

Aby sa nezabudlo, čili paprička vo vás určite prebudí nevídanú vášeň. Obsahuje totiž látky, ktoré dokážu stimulovať naše intímne partie. 

Z plodov mora si vyberajte mäkkýše, sépie, kaviár a iné, ktoré vo vás navodia nielen príjemné pocity, ale môžete mať aj pocit zadosťučinenia, že ste si dopriali napríklad selén a iné látky, ktoré podporujú činnosť srdca.

K afrodiziakám patria aj potraviny, o ktorých by ste to určite netvrdili, a to cesnak a chren. Hoci majú intenzívnu chuť i vôňu, dokážu priam zázraky.

Na záver už len dodám, že celkové uvoľnenie tela môže priniesť i kúpeľ z rozmarínu, ktorý si môžete pokojne užiť aj vo dvojici.

 

Klúčové slová: afrodiziakum, vášeň

     Tlačiť      Diskusia (1 príspevkov)


     Napísať nový


 

Mohlo by ťa tiež zaujímať:


Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2021 - Aurora International s.r.o. Aurora International