Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.sk
Ak sa kvôli iným cítite škaredé

Ak sa kvôli iným cítite škaredé

Možno ste sa niekedy stretli s tým, že sa vám ľudia bez mozgu smiali, nadávali vám, že ste škaredé, máte nepekné oblečenie. Sú to často ľudia, ktorým chýba nejaký vitamín, zväčša I a Q. Hádam si nemyslia, že vám môžu kázať, akí máte byť, ako sa máte správať?
Sú muži podceňovaní?

Sú muži podceňovaní?

Odjakživa boli muži považovaní za tých silných, ktorí sa postarajú o jedlo, zaistia rodinu. Za tých, ktorí dokážu všetko, čo ženy nedokážu alebo nechcú dokázať. Asi preto sa to ustálilo a v dnešnej dobe, čo nezvládneme my ženy - to zvládne muž. Ale nie len o tom bude tento článok.
Kto viac dáva, viac dostáva

Kto viac dáva, viac dostáva

Nový deň, nový štart. Každý deň so sebou prináša veľa prekvapení. Dobré aj zlé. No kde je všetka životná filiozofia, keď všetci vidia viac zlého ako tú podstatu krásy života? Kam sa dostane svet, keď jediné čo ľudí zaujíma ich zároveň ničí? Namiesto rannej kávy je dnes stereotypom nenávisť, predsudky, klamstvá a podrazy. Prečo to ľudia stále nepochopili? Život je dar.
Polovične naslepo

Polovične naslepo

So zatajeným dychom, ako stále, sedela pred svojim notebookom a čakala na správu. Očami hypnotizovala mailovú schránku až to napokon zablikalo. Po toľkých týždňoch, čo sa poznali iba cez mail sa mali stretnúť.
Snáď ťa neuvidím

Snáď ťa neuvidím

Nastal jeho odchod a ona vedela, že už ho neuvidí, bola z toho dosť sklamaná ale pravdupovediac, nie je všetko také, ako sa zdalo. „Som šťastná, že si odišiel a ak ťa môžem poprosiť, už sa nevracaj. Je mi predsa len lepšie bez teba.“
Láska zo škôlky

Láska zo škôlky

Skôr ako začnem tak vám poviem kde sa zoznámili, bude to znieť neuveriteľne ale poznajú sa od škôlky. Ich prvé stretnutie bolo pred mnohými rokmi v škôlke ktorá bola súčasťou ich sídliska. Už od detstva sú veľmi dobrými kamarátmi. Neskôr keď išli do základnej školy tak každý musel ísť na inú. On preto že bol športový typ tak ho rodičia dali na športovú, a ju dali na jazykovú školu. To im nevadilo, lebo po škole sa stretávali, a udržiavali si dobré priateľstvo naďalej. Chcem tým podať že ich priateľstvo bolo také silné, že nebolo nikoho a ničoho kto, či, čo bi ich rozdelilo.
Reči o mužoch

Reči o mužoch

Ako som už spomínala mám 36 rokov, slobodná bezdetná čiže: nemám muža ani priateľa ani frajera iba homosexuálneho spolubývajúceho. Milencami na vyrovnanie hormónov sa momentálne nezaťažujem. Na deti som nenašla vhodný genetický materiál, s ktorým by som vo veľmi krátkom časovom úseku stihla splodiť dieťa /krátky časový úsek znamená zistiť čo je to za debila a poslať ho do hája – asi dva týždne/. Poznám síce pár ľudí ktorým sa podarilo pri prvom sexe splodiť potomka. Aj naivnosť a hlúposť sú ľudské vlastnosti. Tento povedzme jednoduchý národ spadne do postele a na nejakú ochranu ani nepomyslí. Na margo toho ma zaujíma že čo si myslia v akom svete žijeme? Ale vo všeobecnosti ma tento stav netrápi, čo ma trápi sú reči v mojom okolí.
Láska z práce

Láska z práce

Nikdy neviete kde vás zasiahne amor či šťastie. Láska číha na vás v každom kúte, či je až dokonca života, to človek nikdy nevie ale čo vie že aj chvíľa stačí na to aby bol aspoň chvíľu veľmi šťastný. Lebo najkrajšie v živote je to aby bol človek milovaný osobou ktorú miluje.
Kamarát je gay alebo kamarátka lesbička?

Kamarát je gay alebo kamarátka lesbička?

Dala som to do kategórie vzťahy, lebo priateľstvo je tiež vzťah a niekedy vzácnejší, ako láska. Priateľov máme všetci. Vieme povedať, ktorý priateľ tu pre nás vždy bol a bude a ktorý nie. Sme presvedčení o jeho vernosti, ale sme aj my schopní, byť tu pre svojho priateľa?
Sú gentlemani dinosaury?

Sú gentlemani dinosaury?

Naozaj táto mužská časť populácie vyhynula ako dinosaury? Nájdeme ešte niekde v našom okolí takýto žijúci exemplár? Tieto otázky si možno z času načas kladie každá z nás. Kam sa vytratili? A môžeme ešte čakať, že sa doba gentlemanov raz vráti do našej spoločnosti?
1 2 3 Staršie

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2021 - Aurora International s.r.o. Aurora International