Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skAk sa kvôli iným cítite škaredé

24. augusta 2013 19:37 | AKTUALIZOVANÉ: 24. augusta 2013 19:45 Pridaj na Facebook
Ak sa kvôli iným cítite škaredé
 Možno ste sa niekedy stretli s tým, že sa vám ľudia bez mozgu smiali, nadávali vám, že ste škaredé, máte nepekné oblečenie. Sú to často ľudia, ktorým chýba nejaký vitamín, zväčša I a Q. Hádam si nemyslia, že vám môžu kázať, akí máte byť, ako sa máte správať?  
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(1)

Každý človek je iný. Neexistujú dvaja na chlp totožní ľudia, aj dvojičky majú iné odtlačky prstov. Ak máte inú predstavu o kráse ako tí bez mozgu, neznamená to, že ste menejcenní. Iba nie ste rovnakí a to je podľa mňa veľmi dobré. Možno, že vám sa páči kombinácia oblečenia zelené tričko, žlto-fialové kraťasy, iný majú možno v obľube tmavé farby. 

Ale každý človek má ako keby svoju vlastnú planétu, vlastný svet, v ktorom žije podľa vlastných pravidiel. Každý sa na svojej planétke pozerá na rôzne veci z inej perspektívy. Predstavte si teda, že idú dvaja ľudia. Dievča, ktoré šetrí životné prostredie, je prirodzené a oblieka sa veľmi elegantne, ale pôvabne; druhé dievča, ktoré je z bohatej rodiny, miluje nákupy a je jedno, čo s ňou kedy bude. Obi dve vidia jedno: pravý zimný kožuch(kabát) z polárneho medveďa. Prvé dievča si povie: "Ako niekto môže zabiť zviera, kvôli kusu oblečenia? Nielen, že si za to pýtajú peniaze, ešte k tomu je to neskutočne nevkusné. Nerozumiem ľuďom, ktorí sú takto zaslepení a sú schopní si niečo také kúpiť. Kvôli takýmto kožuchom zomrelo mnoho jedincov a snobské namyslené paničky si myslia, aké krásne teraz sú.." Ale druhé dievča, ktoré ide okolo, tej už behá po rozume niečo iné: "Prekrásny kožuch, teplý, na moje pomery dosť lacný. Kvôli kožuchu zabili zvieratá, môžem sa s tým blýsknuť pred kamarátkami, ale dúfam, že ho nebudú mať skôr ako ja.." Obi dve majú vlastný svet a na rovnakú vec sa pozerajú z iných uhlov. Majú na vec iný názor, ale ktorá je potom tá "menejcenná"? Každá pre tú druhú. 

Robte si čo chcete, máte vlastnú "planétu" a čo na nej urobíte, to je len na vás. Kto sa stará, čo si kto myslí? Niekedy môže byť aj niečo OUT totálne IN. Žijte si svoj život a iba tupci vám niečo povedia. Ste originálni, nebojíte sa ukázať svoju pravú tvár. Originalita sa v dnešnej dobe cení a často je originálny človek lepší ako ten "strojovo vyrobený". A viete prečo by ste si z nikoho nemali nič robiť? Lebo ich reči sú nepodstatné a vy sami dobre viete, čo je pre vás najlepšie. 

Klúčové slová: škaredosť menejcennosť sebavedome sebavedomie ženy urážky

     Tlačiť      Diskusia (1 príspevkov)


     Napísať nový


 

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2021 - Aurora International s.r.o. Aurora International