Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | Kamnarande.skKeď čokoľvek, nie je čokoľvek

DSimca | 25. júla 2011 21:29 | AKTUALIZOVANÉ: 25. júla 2011 21:33 Pridaj na Facebook
Keď čokoľvek, nie je čokoľvek
 Dievčatá a ženy sa často sťažujú na to, že im chlapec kvety a čokolády nenosí, že na svätého Valentína ich nikam nepozve, že od neho nedostali to, čo chceli alebo dokonca od neho na meniny nedostali nič. Málokedy si však uvedomujú, že je to veľmi často, ich vlastná chyba.  
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(2)

,,Valentín a ja som od neho nič nedostala! Ani len na večeru ma nepozval!“ ,,Zase mi kúpil totálnu kravinu!“ ,,On mi už ani kvety neprinesie! Prečo Monike jej frajer stále nosí a ten môj mne nikdy!“ ,,Vieš, ako smrdí tá voňavka, čo mi doniesol! No pach! Snáď si vážne nemyslí, že to budem požívať?!“

Poznali ste sa v niektorej z týchto viet, dievčatá? Opustila snáď niekedy niektorá z týchto viet vaše ústočká? Tak vám len poviem, že chyba nie je v ňom, ale vo vás. Teda obyčajne. Nie vždy je to pravidlom. 

Od mužov nikdy nesmieme čakať zmýšľanie, aké máme my. Muži myslia inak a keď im povieme, že na meniny nič nechceme, tak nám prirodzene väčšina z nich, ani nič neprinesie. Česť výnimkám. Problém väčšiny žien a dievčat spočíva v tom, že čakáme, či sa ten náš miláčik dovtípi, čo v skutočnosti chceme. No nedovtípi. Nečíta nám myšlienky a pokiaľ chcete chodiť s niekým, kto myslí podobne ako vy, tak budete musieť chodiť s dievčaťom a nie s chalanom.

Pokiaľ mužovi poviete, že vás od neho poteší čokoľvek, tak prečo ste potom urazené, že vám kúpil tucet tenisových loptičiek? Áno, vy ste tým čokoľvek mysleli, šperk, sveter, voňavku, ale opakujem, muž nezmýšľa ako vy!

Vezmite si to takto, ak nám chlapec povie, že od nás ho poteší čokoľvek, tak mu väčšina z nás kúpy voňavku, či oblečenie. Proste to, čo príde dobré nám. Jeho by možno viac potešila futbalová lopta, ale on sa na rozdiel od ženy nikdy neurazí. On povedal čokoľvek a aj myslel čokoľvek! Nie ako žena, ktorá povie čokoľvek, ale myslí konkrétne veci. Avšak málokedy počujete muža povedať, že chce hocičo. Ak sa ho spýtate, čo chce, tak väčšina niečo konkrétne navrhne: ,,Ja neviem, knihu o futbale?“ ,,Netuším, niečo na chytanie rýb?“ ,,Ale, zišla by sa mi nová bunda.“

Prečo teda konkrétne nepovieme aj my, čo chceme? Ak chceme, aby nám náš miláčik kúpil kvety, je nutné mu to povedať. On nechce, aby ste jemu z ničoho nič doniesli kvety, či čokoládu a tak mu nedôjde, že my drobnosti vyžadujeme. Keď chceme na narodeniny šperk, tak prečo mu to nepovieme? Ak on poviem, že chce hocičo, tak od nás to hocičo aj akceptuje, ale väčšina žien, keď dostane hocičo, tak je naštvaná a chalani nechápu prečo a potom radi vyhlasujú, že ani neviem, čo vlastne chceme. My by sme to aj vedeli, len to povedať.

Chlapec vás nepozval na svätého Valentína na večeru? Nič vám nekúpil? Spomeňte si. Nepovedali ste mu náhodou, že Valentína neuznávate? Nepovedal vám to on? Keď sa v októbri o Valentínovi vyjadríte ako o sviatku, ktorý by mali zakázať a že ide len o to, predať čo najviac predražených čokolád a kvetov, tak nečakajte, že za vami pobeží s kyticou. Možno si tie vaše slová pamätá a napadlo ho, žeby vás tým akurát naštval.     

 Takže dievčatá, chcete niečo konkrétne? Tak nepoužívajte vety: ,,je mi jedno, čo od teba dostanem, všetko ma poteší,“ ak to nie je pravda. Nehovorte čokoľvek, ak nemyslíte čokoľvek. Ak niečo chceme, musíme si o to povedať, lebo muži môžu byť hocijakí. Pozornejší aj nepozornejší, ale rozhodne nám nikdy nečítajú myšlienky! 

Klúčové slová: muž, žena, čokoľvek, hocičo

     Tlačiť      Diskusia (0 príspevkov)


     Napísať nový


 

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2019 - Aurora International s.r.o. Aurora International.