Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skKtoré lichôtky na nás platia najviac?

21. júla 2011 20:19 | AKTUALIZOVANÉ: 04. augusta 2011 22:16 Pridaj na Facebook
Ktoré lichôtky na nás platia najviac?
 Na každú ženu zaberá čosi iné, ale predsa – jedno máme spoločné – ak nám začnú muži dvoriť a lichotiť nám – všetky skôr či neskôr „zmäkneme“. Samozrejme, nie je lichôtka ako lichôtka a na svete je čoraz menej mužov, ktorí vedia pekne dvoriť. Ak ho doma máte, vážte si ho. 
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(1)

Tak ako platí iný kraj iný mrav – platí aj to, že na ženy z rôznych končín sveta zaberá čosi iné. Na celom svete je ženami mimoriadne obľúbená pochvala od muža, ktorá sa dotýka našich pier. Takže, ak nám lichotia takto: „Máš nádherné pery!“, tak je veľmi pravdepodobné, že na nás zapôsobia viac, ako keď pochvaľujú našu prácu alebo topánky. Britský psychológ Jo Hemmings podľa agentúry Reuters povedal, že ženy reagovali najlepšie na komplimenty dotýkajúce sa ich pier, pretože je to odvážny prístup, ktorý sa zdá byť intímnym.
Neplatí to však stopercentne pre všetky národy. Predstavte si, že napríklad v Nemecku a v Kanade najviac zaberá lichôtka typu: „Máš krásnu pleť.“ V Rusku to majú zase vyhraté muži, ktorí ženám hovoria: „Máš krásny nosík.“ Vo Veľkej Británii letia ženy na lichôtku o krásnych nohách, podobne sú slová „Máš krásne nohy“ pôsobivé aj v Turecku. Španielskym ženám pravdepodobne najviac záleží na ich vlasoch, pretože najmä lichôtka zameraná na ich vlasy ich dostane tam, kam mnohí muži chcú. „Máš krásne vlasy“ zaberá aj na ženy z Južnej Ameriky.Európa a európske žienky sú výraznejšie orientované na módu a dôkladnejšie dbajú na oblečenie. Svedčí o tom i fakt, že ženy z Európy celkovo najviac podľahnú lichôtkam typu: „Nádherne sa obliekaš.“ Týka sa to však i žien zo Spojených štátov a z Európy špeciálne intenzívne Talianok a Francúzok.

Klúčové slová: lichôtky,ženy,platia

     Tlačiť      Diskusia (0 príspevkov)


     Napísať nový


 

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2021 - Aurora International s.r.o. Aurora International