Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skPán dokonalý ?

Bafina | 21. júla 2011 14:36 | AKTUALIZOVANÉ: 21. júla 2011 18:20 Pridaj na Facebook
Pán dokonalý ?
 Konečne ste si našli Pána Dokonalého a ste s ním šťastná. Vašim priateľom neustále rozprávate aký je Váš priateľ dokonalý a oni by ho radi spoznali tiež a tak sa jedného dňa rozhodnete predstaviť ho Vašim priateľom. No nie vždy to dopadne tak ako sme si to predstavovali. V čom je potom chyba? 
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(8)

V čase keď ste si našli Pána Dokonalého ste sním šťastná. Zo začiatku v tom čase vidíme všetko inak, ako je v realite, ak nie všetko tak len trochu, sme tak trochu naivné a robíme bezhlavé rozhodnutia. Ale aj tak sme vždy zaslepené láskou, láskou ktorá nás neskutočne napĺňa a nesnažíme sa vidieť jeho negatíva teda ich v skutočnosti ani nevidíme. Najlepšie je keď ho zoznámime s kamarátkami alebo kamarátmi ale len s tými čo im môžete plnohodnotne dôverovať. Oni vždy chcú pre Vás len to najlepšie a neprajú Vám nič zlého. Vždy povedia svoj úprimný názor na danú vec. A poznať názor iných na Vášho vysneného princa je predsa veľmi dôležitý.
Ak sa rozhodnete predstaviť vášho priateľa Vašim známim a netvária sa tak ako ste to očakávali a začnú Vám naznačovať že sa im nepáči vymyslia si rôzne veci, začnú Vám všeličo vytýkať, že sa im nepáči a podobne. Preto sa opýtajte ich čo im vadí na ňom teda jednoducho povedané ich hodnotenie, ako sa správa ku mne, ku ostatným o jeho reči alebo podobné veci, ale ak tieto veci sa Vám nepáčia môžete im to povedať. Vaši kamaráti by to mali pochopiť.
Nikdy však nie je nič isté, že Vám to robia len zo závisti, vtedy ako sa hovorí použijú všetky zbrane proti Vám, dokážu Vás presvedčiť o jeho nedôvere, že ho videli s niekým iným ale opatrnosti nie je nikdy dosť aby ste si nespravili škandál radšej si to overte a potom to riešte. Nikdy by ste nemali konať bezhlavo a hlavne si musíte všetko dobre premyslieť, aby ste ničoho neskôr neľutovali. No ale preto nikdy na svojich známych nezabúdajte a z času na čas sa im povenujte aby ste ich nestratili.
Môžete aj vyskúšať rôzne spoločné stretnutia aby Vaši kamaráti zmenili mienku a ak sa to nepodarí tak budete musieť s tým ísť ďalej, alebo sa zo svojím drahým rozlúčiť pokiaľ uznáte za vhodné že priatelia sú vám prednejší pred ním. Ani s najlepšími kamarátmi kamarátkami nemusíte mať spoločný názor. Niekedy sa môže stať aj to že po čase zmenia svoj názor a budú s Vami žiariť od šťastia.
Takže keď si už nájdete toho pre Vás pravého, skúste ho najskôr poriadne spoznať a vedieť o ňom čo najviac vecí, či už jeho povahu, spôsob života, spoznať bližšie okolie a ľudí v ktorom sa Vás vysnený princ pohybuje a veľa iných vecí, ktoré sa Vám zdajú dôležité vedieť.

Klúčové slová: vžťahy, láska, priatelia, dôvera, pravda

     Tlačiť      Diskusia (1 príspevkov)


     Napísať nový


 

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2021 - Aurora International s.r.o. Aurora International