Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skPolovične naslepo

Jana_eyrova | 11. júla 2012 13:23 | AKTUALIZOVANÉ: 08. apríla 2014 09:56 Pridaj na Facebook
Polovične naslepo
 So zatajeným dychom, ako stále, sedela pred svojim notebookom a čakala na správu. Očami hypnotizovala mailovú schránku až to napokon zablikalo. Po toľkých týždňoch, čo sa poznali iba cez mail sa mali stretnúť.  
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(2)

Tak dlho sa nepoznali a tak dlho boli blízko seba, až sa to človeku zdá neuveriteľné. Niekoľko rokov boli každý deň v tej istej budove so štyrmi stenami, pod jednou strechou a aj tak ich Boh spojil až teraz.  Ich prvé stretnutie prebehlo v kaviarni a to úplnou náhodou. Dlho predtým si mailovali a napriek neprekonateľnej rozdielnosti si stále mali čo povedať. Bolo to strašne zvláštne, lebo si tak intenzívne písali niekoľko týždňov a predsa ho nepoznala.  So zatajeným dychom, ako stále, sedela pred svojim notebookom a čakala na správu. Očami hypnotizovala mailovú schránku až to napokon zablikalo. Po toľkých týždňoch, čo sa poznali iba cez mail sa mali stretnúť.

Nevedela, ako sa má tváriť, čo má robiť, ako má sedieť, tak ho len tak čakala, písala si do denníka a so zatajeným dychom čakala, kedy sa jej za plecom ozve nezmámi hlas. Po niekoľkých minútach, ktoré sa zdali večnosťou sa ozval hrubý ale na druhej strane zamatovo chrapľavý hlas, ktorý sa nesmelo ozval a pozdravil už známe dievča. Bolo to pre ňu zvláštne, keďže on o nej do detailov vedel dosť podstatné veci a ona o ňom nevedela vôbec nič. On jej stále hovoril, aké má super červené tenisky a písal jej správy „práve si prešla okolo mňa“ a ona stále nevedela ako ten človek vyzerá. Jedno však vedela. Je úplne ale úplne závislá na jeho diametrálne odlišnej povahe a teraz, keď ho už videla, vedela, že toho človeka musí stretnúť ešte raz .

Vyzeral presne ako mal. Dlhšie padajúce čierne vlasy, nie príliš dlhé, ale krátke, také akurát. Mal okuliare takže vyzeral ako jednoznačný intelektuál. Mal nádherný úsmev, presne ako keď upír ide pobozkať ženu.  Jemne nadvihnuté kútiky s nepatrnou štipkou sebavedomia a samozrejme, musel nosiť košele a čierne nohavice s čiernymi teniskami. On ich mal! Teraz len trebalo zistiť povahové vlastnosti, niečo o jeho rodine ale hlavne to, aký vlastne je. Všetko sa vyvíjalo úplne dokonale.  Celý večer boli v kamennej kaviarni, smiali sa, spoznávali a rozprávali o veciach, ktoré tvorili celý ich svet a okolie.  Vtedy mi ani nenapadlo, že som ho stretla.

Klúčové slová: rande láska šťastie

     Tlačiť      Diskusia (0 príspevkov)


     Napísať nový


 

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2022 - Aurora International s.r.o. Aurora International