Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skZakopni o lásku!

Alise | 24. júla 2011 21:58 | AKTUALIZOVANÉ: 24. januára 2013 18:39 Pridaj na Facebook
Zakopni o lásku!
 Máš pocit, že sa ti láska nejak vyhýba? A čo ak sa naopak ty vyhýbaš jej? Tu je pár tipov, kde by si svoju srdcovku mohol/a nájsť práve ty! 
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(1)

Máš pocit, že sa ti láska nejak vyhýba? A čo ak sa naopak ty vyhýbaš jej? Tu je pár tipov, kde by si svoju srdcovku mohol/a nájsť práve ty!

Festivaly

Viem, viem, veľa času na zoznamovanie sa popri skvelých kapelách nezostáva, ale nič nie je nemožné. Využi čas pri čakaní v rade na občerstvenie a poobzeraj sa okolo seba. Zazrel/a si niekoho? Je zaujímavý? Je okúzľujúca? Tak do toho!  Začni úsmevom, ten otvára srdcia. A hlavne, nebuď hanblivý/á. Nemôžeš nič stratiť, môžeš len získať.

Šport


Každý vie, že dievčatá milujú športovcov s dokonalou postavou. A naopak to platí rovnako. Beh, futbal, street basket, zumba, korčuľovanie, volejbal.... Možností je neúrekom, stačí si len vybrať. A navyše, športom si vypestuješ nielen závideniahodnú postavu, ale aj pevné zdravie! 

Bar


Sedíš pri bare a nemôžeš odtrhnúť oči z dievčaťa na druhom konci miestnosti. Klebetíš s kamoškami, ale toho chalana, ktorý si práve sadol k vedľajšiemu stolu by si najradšej zjedla. Ako mu/ jej naznačiť, že sa ti páči bez toho, že by to bolo príliš dotieravé? Stále sa usmievaj, budeš pôsobiť sympaticky, venuj mu/jej nenápadné pohľady a keď nie si bojko, inšpiruj sa filmami- objednaj mu/ jej drink. Zaúčinkovalo? Tak máš vyhraté.

Pláže a kúpaliská


Slnko neustále pripeká a jediným spôsobom, ako sa schladiť, je hodiť sa do chladnej vody. Veľa ľudí ma podobný názor, a preto nájdeš na plážach a kúpaliskách obrovské zástupy milovníkov vody a priaznivcov opaľovania. Práve tu sa môžeš predviesť, možno ho zaujme tvoj štýl plávania a možno jej neunikne ani kúsok tvojho tela. Tak čo, je už ruka v rukáve?

Škola


Popri učení sa toho dá veľa stihnúť, napríklad aj nájsť si lásku. Nemusí to byť niekto priamo z rovnakej triedy ako ty, hoci to rozhodne nie je tabu, ročníkov je veľa a aj príležitostí na stretnutie či zoznámenie. Chodievaj na všetky mimoškolské akcie, večierky, imatrikulácie, výlety do prírody. Nebolo by zlé, keby si si vybral/a aj nejaký záujmový krúžok. Samozrejme taký, ktorý ťa bude baviť, do ničoho sa zbytočne nenúť. Spoločné záujmy spájajú a ty nie si výnimkou.

Zimný štadión


Ľadová plocha plná chlapcov a dievčat rôzneho veku, ktorí sa smejú, šantia a zabávajú. Je hádam lepšia chvíľa na zoznámenie sa? Nevieš korčuľovať? Nevadí! Vždy sa nájde niekto, kto ti ukáže ako na to. A ten niekto môže byť pokojne tvoja osudová láska.

Prechádzka mestom


Vezmi partiu a choďte sa len tak poprechádzať. Pokecajte si, zájdite na džús, prechádzajte sa s očami dokorán otvorenými. Stačí jeden okamih s tvoj život sa môže zmeniť. Nikdy nevieš, či sa práve v ten deň nezamiluješ do niekoho, koho len náhodne stretneš.

Internet


Existuje nespočetné množstvo sociálnych sietí. A teda aj možností zoznámiť sa. Zaznamenaj si do profilu skupiny, športy a filmy, ktoré máš rád/rada, pridaj sa do skupín, ktoré ťa zaujmú, často komentuj príspevky svojich kamošov.  Takto sa môžeš rýchlo zoznámiť s novými, zaujímavými ľuďmi.

Ďalšie tipy: lyžovačka, párty, nákupné centrum, dovolenka, diskotéka, kníhkupectvo...

Klúčové slová: láska, vzťahy, ako ju/ho nájsť

     Tlačiť      Diskusia (0 príspevkov)


     Napísať nový


 

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2022 - Aurora International s.r.o. Aurora International