Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skZamilovaný?

Bafina | 24. júla 2011 19:28 | AKTUALIZOVANÉ: 24. júla 2011 19:36 Pridaj na Facebook
Zamilovaný?
 Ktorá z nás by po svojom boku nechcela oddaného muža s úprimnými pocitmi, vždy ochotného obetovať čokoľvek, pre šťastie a spokojnosť vyvolenej? Svojho vysnívaného, bezhranične zamilovaného princa, skrýva v predstavách každá žena. Ak natrafí na ideál, je „v tom,“ čo nevidieť až po uši. 
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(1)

Či ste v meste, či na nákupoch v supermarkete, túži po Vašich perách. Nemusí ísť o vášnivé bozky. Jednoducho potrebuje cítiť ústa svojej vyvolenej. Bozkávanie je neodškriepiteľným prejavom náklonnosti. Ak je však chuť po pusinkách u muža taká intenzívna, že by s nimi najradšej neprestal vôbec, môžete si byť úplne istá. V prípade partnera, ktorý si s toľkou vervou pýta Vaše pery, nejde len o obyčajnú mužskú túžbu a úmysel ukončiť ju v posteli.
Chváli sa Vami pred priateľmi, aj keď nie ste práve najštýlovejšie oblečená a bez make-upu? Tak je v tom až po uši. Zamilovaný muž je hrdý na svoju polovičku a rád sa ňou prezentuje aj v spoločnosti svojich kamarátov. S obľubou ju nazýva láskou a nešetrí lichôtkami na jej osobu. Ak robí Váš partner presne to isté, môžete si vydýchnuť. Je zrejme, že Vás úprimne miluje.
Mal Váš partner naplánované sledovanie futbalového zápasu so svojimi priateľmi, no zrušil ho kvôli nádche, ktorá Vás z ničoho nič prepadla? Nuž, nebude to len tak. Muži milujú fandenie svojmu obľúbenému futbalovému klubu v spoločnosti kamošov a piva. Vedzte však, že nič na svete mu nie milšie ako Vy a Vaša duševná či fyzická pohoda.
Jedným z hlavných znakov zamilovaného muža, je plánovanie spoločnej budúcnosti. Takýto zaľúbenec si prezerá reality s ohľadom na Vás. Neutajuje svoju lásku pred rodičmi a pri hlúčiku detí z materskej škôlky, ktorý je práve na prechádzke prehlási: „Miláčik, už sa teším na naše bábätko.“
Zaľúbený muž je pre svoju najdrahšiu ochotný urobiť všetko. Nič pre neho nie je nereálne, ak ide o spokojnosť ženy, ktorú miluje. Často ju zahŕňa kvetmi alebo inými drobnosťami či darčekmi. Milovanej pripravuje vždy nové a nové prekvapenia.
Mnohí, predovšetkým zaľúbení ľudia, vidia obrovské rozdiely medzi sexom a milovaním. Ak Váš partner neznesie, aby ste splynutie tiel nazvali inak ako spomínaným milovaním, má na to prozaický dôvod. Ľúbi Vás. Milostný akt nie je pre neho len obyčajnou cestou za orgazmom. Predstavuje spojenie duší. Túži zbozkávať každú časť tela ženy, do ktorej je zamilovaný.
Ešte Vám poriadne neuschli pery od horúcich bozkov, s ktorými sa Váš miláčik lúčil a už bliká obálka na obrazovke telefónu? Mnohé ženy Vám nepochybne závidia. Máte totiž po svojom boku milujúceho muža, ktorému chýbate už vtedy, keď ste spolu. Spoločné chvíle strávené s polovičkou sú jeho hnacím motorom v živote.

Klúčové slová: láska, vzťahy, dokonalošť, bozky

     Tlačiť      Diskusia (1 príspevkov)


     Napísať nový


 

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2022 - Aurora International s.r.o. Aurora International