Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skZlatíčko, zajtra ťa predstavím našim.

Bafina | 24. júla 2011 14:55 | AKTUALIZOVANÉ: 24. júla 2011 15:06 Pridaj na Facebook
Zlatíčko, zajtra ťa predstavím našim.
 Tak a je to tu. Chodíte spolu už nejaký ten mesiac a on zrazu zahlási: „Zlatko, zajtra sme pozvaní k našim na obed.“ Vám sa v okamihu sekundy rozklepú kolená, obleje vás studený pot a zmôžete sa len na chabú karikatúru úsmevu. Jedným slovom panika. Dôvod? Prvé stretnutie s jeho rodičmi!Je viac ako jasné, že vaše chodenie sa preklenulo do vážnej známosti a preto je otázkou života a smrti aký dojem na týchto dvoch ľudí urobíte. 
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(1)

Buťťe pekná. Ešte skôr ako vôbec otvoríte ústa, prejde totiž dôkladným röntgenovým prieskumom práve váš outfit. To, že prašivé vyťahané tričko s nápisom „Fuck me!“ a džínsy s dierou na zadku sú absolútne mimo asi netreba bližšie rozvádzať.
Vyberte si niečo „slušné“, čo vám určite pristane, v čom sa cítite fajn, čo nie je príliš všedné, ale ani veľmi „nóbl“. Rozhodne sa vystríhajte prikrátkych sukní a prihlbokých výstrihov. Niet pochýb, že jeho otecko by zaiste pookrial, pani domu by však príliš nadšená nebola...Čo sa týka líčenia len toľko, že menej aj tentoraz znamená viac. Nejdete na techno party, ale na rodinný obed!
Možte darovať kvety. Áno, presne tak, prineste jeho mamičke kyticu. Uvidíte, dojme ju to. Hneď v úvode tým získate veľký plusový bod a určite tým nič nepokazíte. Naopak. Ukážete sa, ako milé, pozorné a slušné dievčatko. Ale pozor! Žiadne zaprášené slamienky, zvädnuté tulipány, alebo lúčna kvetina, ktorú ste v rýchlosti naškubali u vás za barákom!
Oslňte úsmevom a zmyslom pre humor
Tak, tak, usmievajte sa. Keď budete zazerať ako hrom do duba, nebudete pôsobiť ani pekne, ani príjemne. To, že máte trému je úplne prirodzené. S úsmevom a humorom však dokážete prípadné napätie naozaj zázračne potlačiť. Nezabudnite ale, že vaše vtipkovanie nesmie prekročiť isté hranice. Dvojzmyselné sexuálne narážky, alebo hrubozrnné železničiarske vtipy by totiž nemuseli byť v tejto situácii vôbec smiešne.
Buďte sama sebou.
Pokiaľ by ste sa už len pri predstave, ako plníte predchádzajúce rady necítili vo svojej koži, radšej kašlite na všetky návody a buďte sama sebou! To je asi tá najvzácnejšia rada, ktorú vám môžem dať. Je mi úplne jasné, že na žiadne malé javiskové formy, taktiky a stratégie nie je nikto zvedavý..
Ak toho svojho naozaj milujete, váš šiesty zmysel vám sám napovie ako si získať aj jeho rodičov. Ak sa to podarí, budem sa tešiť s vami. Nuž a keď si náhodou „nesadnete“, nezúfajte. Aj to sa môže zmeniť: Keď prejde čas, keď prídu deti, alebo keď sa od nich odsťahujete poriadne ďaleko.

Klúčové slová: kvety, láskavosť, slušnosť,váhanie

     Tlačiť      Diskusia (1 príspevkov)


     Napísať nový


 

Mohlo by ťa tiež zaujímať:


Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2022 - Aurora International s.r.o. Aurora International