Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skLáska alebo čosi také.. Časť tretia

MayaD | 21. októbra 2013 18:29 | AKTUALIZOVANÉ: 25. októbra 2013 09:35 Pridaj na Facebook
Láska alebo čosi také.. Časť tretia
 Zvoní mi mobil. Kde, do čerta, je? Už aj dozvonil. Ako to, že stále, keď ho nepotrebujem, mám ho pri ruke a keď mi niekto volá, tak ho počujem, ale neviem nájsť? Ach! Ale, kto to len mohol byť? 
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(1)

              Tu je. Hurá. Našla som ho. Volala mi Kate, či by som s nimi nešla do kina. ,,Ale s kým s vami?“ spýtala som sa. ,,No, Ja, Marc a Mike. Ema ísť nechcela.“ Tak som teda súhlasila. Pozbierala som si veci, to už na mňa vonku čakali. Mike šoféroval. Marc sedel s ním vpredu a my s Kate sme boli na zadných sedadlách. Kate bola natešená ako malá. 
           Keď sme vystúpili z auta bola zima. No veď ako večer v novembri. Chalani kúpili lístky a keďže sme mali ešte hŕbu času, šli sme na kávu. Keby aspoň na čokoládu ako minule. Pomyslela som si. Sadli sme si a rozprávali sme sa. Marc a Mike sa rozprávali o škole, zatiaľ čo my s Kate o nich. Nepočuli nás, lebo boli zahĺbení vo svojom rozhovore. Kate mi vravela, aký je Marc zlatý, milý a že by s ním asi aj chcela niečo mať. Vyzerala pobláznene. A keď sa spýtala na Mikea a povedala som jej o našom ,ehm´ rande, vyvalila na mňa svoje veľké guľaté tmavé oči a takmer nás prezradila pred chalanmi. ,,Čože?!“ zhíkla. V tú chvíľu som oľutovala zlé načasovanie mojej novinky.
         Po chvíli už bolo na čase ísť do sály. Ešte sme kúpili pukance a Colu a šli sme. Keďže som netušila, na aký film ideme, o to neočakávanejšia bola moja reakcia na to, že ideme pozerať horor. ,,Prepánajána! Ja idem preč! Prečo sme šli na toto?!" vyčítavo som na Kate vybliakla. Kate o mojom panickom strachu z hororov dobre vedela, ale to je ona. Kate nie je typ, ktorý by ma chcel zosmiešniť pred inými, ale ohromne sa baví na tom, ako sa bojím. Takže mojou poslednou nádejou bolo to, že budem sedieť vedľa nej a v momente tej hrôzy sa k nej pritúlim. Opak. Kate si vymyslela zasadací poriadok. A to: Marc, Kate, Mike a nakoniec ja. Ako keby som toho už nemala aj tak dosť. Takže psychická protihororova podpora zo strany Kate sa vyparila.
           Riadny krvák. Fuj! To čo je?! Celý čas mi to behalo po mysli. Mike sa smial. Ale nie z filmu, to bolo zo mňa. Ups, tak asi to nebolo len v mojej hlave. Podvedome to zo mňa vyskočilo a hovorila som nahlas. Celý film som pretrpela spustená najnižšie ako sa len dá na sedadle s rukami na očiach, aby som mohla pozorovať plátno len v rozmedzí od pol do jedného milimetra štvorcového. Trapas. Ale lepšie ako pozerať a potom mať z toho niekoľkomesačnú traumu. Uf, je koniec. Konečne! Ten odporný film sa konečne skončil. Mike bol len pobavený. Neviem, či vôbec vie, o čom bol ten film, alebo celý čas hľadel na mňa. Kate vedela ako som sa bála, takže zdieľala Mikeove pocity. Mike nás odviezol domov. V tú noc som spala u Kate, takže nás mohol vysadiť u nej a nemusel zaviezť domov ešte aj mňa. A keďže bol s Marcom, tak mi to nevadilo. Rozlúčili sme sa a chalani odišli. Na posteli sme ešte preberali film a hlavne ,ich´. Kate ešte rozprávala, ale ja už som snívala svoj sen. 

Klúčové slová: kino káva dvojité rande?

     Tlačiť      Diskusia (0 príspevkov)


     Napísať nový


 

Mohlo by ťa tiež zaujímať:


Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2021 - Aurora International s.r.o. Aurora International