Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.sk
Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Ahojte :) Volám sa Andrej a mám 22 rokov a nevadí mi ani staršia partnerka. Vek je len číslo a láska nevyspitatelná. Hľadám Ženu do 26. Dieťa nie je prekážkou. Som v znamení RYBY.
Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Každa kniha sa začína úvodom a každý život narodením.Kedˇ som bola ešte deťa,tak som si veľmi neuvedomovala,že čo sa okola mna deje,až kedˇ som vyrástla,tak som zistila aké som mala detsvo.Ja som ho mala smútné a bolestivé.Prečítajte si tento príbeh a vezmite si ponaučenie,že kadže zlé slovo boli viac ako bitka....
Jesenná láska.

Jesenná láska.

Tento príbeh,ktorý Vám rozpoviem,tak my zmenil život.Vdˇaka tomu som zmenila názor na život,na lásku.Kým som nestretla svoju jesennú lásku,tak môj život bol smutný,pochmúrný,depresívný.Nemala som sa s čoho radovať.Moje srdce bolo prázdne a zlomené,ale prišiel ten deň a všetko bolo iné.Jesenná láska ma stretla v praku....
Žiť a užiť

Žiť a užiť

Keby sa dal zastaviť čas, aby sme si dokázali uvedomiť všetko to, čo je okolo nás. Naučiť sa niečo nové. Vymyslieť plány pre dokonalý a šťastný život, ktorý nikdy nebude nikoho ani trápiť, ani nudiť.
Keď je ona viac než ja

Keď je ona viac než ja

Je až udivujúce, čo všetko sa v živote dokáže prihodiť. Ale nečakala som, že ma osud dovedie až do takýchto vôd. Nikdy by som nepovedala, že sa raz zaľúbim do frajera vlastnej kamarátky... A ani to, ako si sama zničím život a charakter
V znamení osudu

V znamení osudu

Poznáte ten pocit, keď sa mu zadívate do očí a zistíte, že práve pre tento pohľad by ste spravili čokovľvek? Že vás drží v sieti a len jeden úsmev prebudí vo vašom bruchu motýľov? Lenže tam kde je začiatok raz bude aj koniec. Aké ťažké je uvedomiť si to?
Dovolenka

Dovolenka

Stalo sa to jedno horúce leto v jednej teplej krajine pri mori, keď už hviezdy na nebi svietili v bare hrala príjemná hudba a vlni v mori omývali skalnaté brehy. Na pobreží hrala kapela pomalé balkánske pesničky. V Bare na stoloch horeli sviečky. Ona, volala sa Bea s kamarátkami išla na dovolenku k moru no nečakala čo sa stalo.
Kariéra

Kariéra

Je veľa žien ktoré by chceli byť stopercentné aj v práci aj doma. No sú ženy ktorým stačí iba kariéra a niektorým iba rodina. Pýtam sa sama seba niekedy čo je podstatnejšie v živote, či kariéra alebo rodina. Čo nám dá viac spokojnosti práca kde sme každý deň niekedy viac ako osem hodín alebo rodina, kde sa môžeme odreagovať pri domácich prácach a s rodinou.
Slepá láska

Slepá láska

Slnko už pomaly zapadlo za obzor a farbilo oblohu červenkastou farbou .A ja som mohol spokojne ísť domov z práce a víkendovať s priateľmi. Po dlhom pracovnom týždni prišla sobota. Konečne deň voľna, kedy si môžeme odpočinúť s kamarátmi v podniku pri poháriku, a dobre sa zabaviť pri dobrej hudbe. Sedeli sme pri stole kúsok od baru a dobre sme sa bavili. Až do chvíle, kým som ju nezbadal.
Leukémia

Leukémia

Je zima a pomaly sa blížia Vianoce. Cez okno pozoruje, ako snehové vločky pomaly padajú z neba a ako zakrývajú našu krajinu. Pomaly sa ukladajú na studenú mrazom pokrytú zem centimeter za centimetrom, hustejšie a hustejšie. Keď bola smutná a nemala dobrú náladu, alebo keď sa jej nedarilo v práci alebo keď ju niekto nahneval tak veľmi rada sedávala pri okne a pozorovala z okna nielen ľudí ale aj prírodu.
1 2 3 Staršie

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2021 - Aurora International s.r.o. Aurora International