Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skNeopätovaná láska

20. júla 2011 10:39 | AKTUALIZOVANÉ: 10. augusta 2011 21:44 Pridaj na Facebook
Neopätovaná láska
 Ani jeden z nich netušil, že ich internetové priateľstvo skončí takto... Každý si žil svoj vlastný život no jedného dňa sa ich cesty spojili a po troch rokoch trošku narušili, ale naďalej ostali dobrými kamarátmi 
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(2)

Jedného pekného dňa som tak, ako každý teenager zapla PC a šla som na pokec. Na ploche som uvidela správu zo zmením: ,,Popíše nejaké dievča?" Neviem čím, ale zaujala ma táto správa. Chlapec, ktorý to napísal nemal ani fotku, ani nič čo by ma zaujalo viac, no i napriek tomu som mu napísala správu...
Začali sme si písať každý deň. Takto to pokračovalo tri roky a ja som pomaly, ale isto zisťovala, že som sa do neho zamilovala, no vedela som, že moja láska nebude opätovaná, pretože nás delilo od seba niekoľko desiatok kilometrov.
Prišla na rad stredná škola. Pri vyberaní som dávala do úvahy aj školu, ktorá bola v jeho meste, no nedávala som do toho veľkú nádej. Keď mi prišlo rozhodnutie z prvej strednej školy, že ma prijímajú šla som na zápis, no to sa mi stalo osudným. Niekde v strede cesty som spolu s mojím otcom havarovala. Myslela som, že to je iba zlý sen, s ktorého sa čoskoro zobudím a všetko bude v poriadku, no nebolo to tak. Tá udalosť bola skutočná a ja som jej nechcela uveriť. Všetko som si uvedomila, až keď ma prevážali sanitkou do nemocnice v Zlatých Moravciach. V tej sanitke mi pred očami prebehol celý život. Nevedela som, čo je so mnou všetko ma veľmi bolelo každý môj pohyb, no prvý na koho som si spomenula bol ON. Láska môjho života, moje všetko. Ihneď ako ma previezli na izbu som s narazenou rukou písala asi desať minút SMS,  že som havarovala. Bol s tej sms smutný, bál sa o mňa. Celé tri dni čo som tam ležala som myslela stále naňho. No myslela som aj na to, že ma neprijali do školy v jeho meste a že ak sa mi môj zdravotný stav nezlepší,  už ho nikdy neuvidím. Mala som slzy v očiach. Bála som sa, že môj sen sa nikdy nesplní, no opak bol pravdou. Do školy v Leviciach ma vzali na druhý krát a ja som celá šťastná prekročila jej prah. Bol to úžasný pocit. Bola som pri ňom tak blízko a zároveň tak ďaleko.
Celý školský rok sme si písali na FB a raz prišlo to, čo som vždy chcela. Mali sme sa stretnúť. Toto stretnutia som sa bála nevedela som, ako sa mám správať, ale keď som ho uvidela celý stres zo mňa opadol a všetko prebiehalo veľmi hladko. Celý čas, čo sme boli spolu sme sa rozprávali a smiali. Potom sme si našli voľnú lavičku, na ktorú sme si sadli. Cítila som sa ako v siedmom nebi, keď sa ma dotkol. Bol to úžasný pocit. Čas s ním veľmi rýchlo ubehol a ja som musela ísť domov. Predtým, ako som nastupovala do autobusu som ho chcela objať, ale nemala som na to odvahu. Celou cestou domov som si premietala v hlave tie chvíle strávené s ním. Bol to najúžasnejší deň môjho života.
Asi po troch mesiacoch sme sa stretli znovu. Čakal ma na autobusovej stanici. Keď som zbadala ten jeho žiarivý úsmev nikoho na vôkol som nevnímala. Žila som iba ním, tou úžasnou čarovnou chvíľou. Odprevadil ma do školy a daroval mi objatie na rozlúčku. Bol tak náramne zlatý, že som sa celý deň v škole nemohla sústrediť. Potom sme sa veľmi dlho nevideli. Potrebovala som ho vidieť, pretože som mu chcela povedať, čo všetko k nemu cítim. No stretnúť sme sa nemohli, pretože on začal chodiť do práce, nemal veľa času a svoj voľný čas trávil so svojou priateľkou, ktorá bola moja najväčšia sokyňa. Keby ona neexistovala, mala by som všetko ľahšie.
V jeden večer keď sme si písali riešili sme vzťahy. Nejak prišiel na rad on a ja. Donútil ma k tomu, aby som mu povedala, že ho milujem. Z tej správy zostal mimo. Vôbec nečakal niečo také, ale nakoľko mal priateľku, tak to neriešil a napísal mi nech som šťastná. A ja som noc čo noc plakala kvôli nemu a vravela som si, že som mu to nemala hovoriť. Vravel mi, že sa zmení jeho vzťah ku mne ale ja som nejaké zmeny nepocítila. Aj napriek tej udalosti čo sa stala sme si písali tak ako doposiaľ, flirtovali sme spolu a stále sme sa doberali.
Neskôr odišiel na dva týždne na chatu. Veľmi mi chýbal, no ja som sa mu nechcela ozvať pretože povedal, že si potrebuje od všetkého oddýchnuť. Po týždni ma prezvonil a ja som vedela, že to je už na dobrej ceste že sa má lepšie než predtým. V jeden večer mi dokonca zavolal. Po tom rozhovore som zostala ako vykoľajená. Celá šťastná som utekala za sestrou. No bol to iba jeden krátky telefonát. A medzitým som si stále opakovala, že on má priateľku a nič viac s nášho vzťahu nebude a ostaneme kamaráti.
Medzitým ako on bol na chate ja som si užívala prázdniny. Trošku viac som sa zblížila s druhým kamarátom, s ktorým teraz plánujem blízku budúcnosť.
S internetovým kamarátom som stále v kontakte vie o mojom chalanovi a nie je nadšený, že sme spolu a čo nechápem.

Klúčové slová: lavička, FB, nehoda, láska

     Tlačiť      Diskusia (0 príspevkov)


     Napísať nový


 

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2022 - Aurora International s.r.o. Aurora International