Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skŠťastie na dosah

03. augusta 2011 14:00 | AKTUALIZOVANÉ: 01. októbra 2011 12:17 Pridaj na Facebook
Šťastie na dosah
 Kráčam známou cestou, sama, a viem, že na konci ma čaká on. Tak dlho sme sa nevideli. Ubehli dlhé týždne, mesiace od nášho posledného stretnutia a ja cítim príšernú nervozitu. 
aktivita   Odporúčaná teplota: 00°C    Hodnotenie:
(1)

  No, prídem tam, a čo potom? Pozdravíme sa, padne objatie a začne to byť tak trošku hlúpe. Už začínam znervózňovať samú seba, takže sa idem snažiť myslieť trocha viac pozitívne. Myslela som na to, aké to bolo, keď sme sa spoznali, na naše prvé rozhovory. Blížim sa k miestu, kde ma má čakať. Nevidím ho, čo ma zase len znepokojí. Ruky a nohy sa mi trasú a ja ledva dokážem spraviť niekoľko ďalších krokov. Vidím ho! Kráča svojou typickou chôdzou, s mierne sklonenou hlavou a usmieva sa. V tom momente som skamenela už úplne. Dostával ma svojimi pohľadmi a úsmevmi. Zbožňovala som to, ako sa dokázal zahľadieť do mojich očí. Pozdravíme sa, on ma objal a kráčame k lavičke. Má niečo s nohou, takže ďaleko si netrúfame ísť. Je mi úplne jedno, kde budeme, pokiaľ tam bude aj on. Sadáme si na lavičku pri takom menšom detskom ihrisku, ktoré vyzerá veľmi biedne a vidno, že tu asi veľa ľudí nechodí. Púšťame sa do rozhovoru, pripadá mi to, akoby sme boli dávny kamaráti a nikdy nič viac. Bohužiaľ, tak som to nechcela. Vonku sa pomaly začínalo stmievať. Náš smiech a reči narúša len tichá hudba, ktorú obaja zbožňujeme. Trasiem sa od zimy, ale ani to mi neprekazí skvelý pocit z dnešného večera. Na oblohe sa objavujú prvé hviezdy a všetko naokolo stíchlo. Prehodil si moje nohy cez jeho a objal ma. Neverím, že sa mi nesníva. Jeho hlbokými pohľadmi ma prepaľoval a jeho tvár bola celkom blízko pri mojej. Cítila som jeho vôňu. Pobozkal ma s toľkou túžbou, že keby nesedím, tak zrejme spadnem. Hlava mi klesá na jeho rameno. Cítim sa šťastná. Takto si predstavujem ideálny deň. Sedíme v objatí na osamelej lavičke, v tme, pod hviezdami ale hlavné je to, že s ním. Po všetkých sklamaniach a zlých koncoch som neverila, že sa toto stane. Viem, že keby mi ublíži hoc ako, nedokážem mu povedať nie. Doma ma už zháňajú, ale ani trošku ma to nezaujíma, vzhľadom na to, čo sa práve deje. Nemám v pláne teraz vstať, oznámiť mu, že musím ísť a odídem. Toto určite nie.
Všade je úplné ticho, akoby už bola hlboká noc a nepočujem nič, len jeho tichý hlas. Rozpráva o našich plánoch, ako sa jednoducho zoberieme a pôjdeme na celý deň niekde na lúku, len my dvaja, a nič nás nebude trápiť. Ako v najbližšej dobe pôjdeme stanovať, ale nie s bandou ďalších ľudí, ale len my dvaja, s nejako fľašou vína. Pri pomyslení na takéto situácie sa mi zdá byť svet naozaj úžasný. Bol by to úžasný pocit večer s ním zaspávať a ráno sa pri ňom prebúdzať. Stále sa musím uisťovať, že sa mi nesníva, pretože tomuto všetkému nedokážem uveriť. Naozaj som tu s ním. Znova. Po takej dobe. O takejto chvíle som len potichu snívala a teraz sa zo sna stala realitou. Tou najkrajšou realitou. Je už dosť neskoro a viem, že ak nechcem rozhnevať celú rodinu, je najvyšší čas ísť. Vstávame z lavičky a smerujeme cez most k ceste. Všade je úplne prázdno a bol by zázrak, keby niekoho stretneme. Prechádzame hlavnou cestou a on zrazu zastaví. Obzrie sa naokolo a uprostred tej cesty ma začne bozkávať. Pre toto som ho zbožňovala. Musím sa pousmiať nad jeho nápadmi. Keď z diaľky vidíme prichádzať auto so smiechom sa rozbehneme na chodník. Kráčame, ruka v ruke, po úzkom chodníku a každú chvíľu sa zastaví, pobozká ma, alebo si ma privinie k sebe. Musela som ísť domov, ale nedokázala som mu povedať, aby sme si pohli a išli. Stojím ako omráčená a vychutnávam si každý jeho pohľad a dotyk. Po chvíli už znova naberáme tempo a takmer bežíme ako blázni po prázdnych uliciach. Keď už sa na obzore zjaví môj dom, zastaví, privinie si ma a začne ma bozkávať. Neviem, koľko času už ubehlo, ale stojíme tam už hodnú chvíľku. Nemôžem sa odtrhnúť od jeho pier. Má ma dokonale omotanú okolo prsta. Zvoní mi telefón a je mi hneď jasné, že by som sa asi mala začať ponáhľať. Dám mu posledný bozk a kráčame každý svojou cestou. Naposledy sa obzriem a na tvári sa mi objavuje úsmev.
Dnes večer nebudem spať. Neviem, či toto bude mať práve najružovejší koniec, ale som šťastná. Viem, že nie trvale, ale teraz mi to stačí. Nedokážem brať vážne reči rodiny, ktorým sa nepáčia moje stretnutia a nepáči sa im ani on, a musím sa smiať. Všetko mi je ukradnuté. Ležím v posteli a jediné, čo ma naozaj zaujíma je to, kedy ho najbližšie uvidím a budem môcť byť s ním. Bdiem v tichej noci a viem, že takto nejako som to chcela.....

Klúčové slová: stretnutie, hviezdy, noc, láska

     Tlačiť      Diskusia (0 príspevkov)


     Napísať nový


 

Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2022 - Aurora International s.r.o. Aurora International