Moj-snar.sk | URLka.sk | Aurora-International.com | kamnarande.skHopla do prírody

27. júla 2011 08:48 | AKTUALIZOVANÉ: 19. februára 2012 13:35 Pridaj na Facebook
Hopla do prírody
 Únava spôsobená každodenným životom v meste? Riešením môže byť menší výlet do najbližšieho okolia spolu s partnerom. Zabijete hneď dve muchy jednou ranou! 
Indoorová aktivita   Odporúčaná teplota: 12°C    Hodnotenie:
(1)

Približná cena: 20,-€     Ročné obdobie: neuvedené

Čas letí ako voda, striedajú sa dni a noci a niekedy už nevieme ako sa trochu odreagovať a oddýchnuť si počas víkendu. Zabudnite na chvíľu na prácu, všetky povinnosti, či domáce upratovanie. To všetko počká. Skúste si spraviť pekný deň! Ako? Čo tak vymeniť prefajčené kaviarne alebo dobre známy byt za jednoduchý výlet do okolia? Poďakuje sa vám partner, vaša psychika a takisto aj zdravie. 
Tak, predstavte si, že ráno vstanete do slnečného rána, a spoza okien vidíte samé panelové domy, veľké fabriky, parkoviská, alebo supermarkety. Pokazil sa vám hriankovač, zabudli ste nabiť telefón alebo ste včera nekúpili to, čo ste potrebovali. O náladu máte postarané, to je jasné každému. A čo váš partner? Toto správanie doľahne samozrejme aj na neho a môže si myslieť svoje. Atmosféra mestského života je nie vždy príjemná. Nejaký návrh? Samozrejme! Nezáleží na tom, či je zima alebo leto. Kam ísť v lete? Skúste porozmýšľať nad nejakým miestom, napríklad les alebo lúka, kde ste kedysi chodievali, alebo nejaké obľúbené miesto v prírode. Vypadnete zo stereotypu, budete spolu a užijete si kopec letných slnečných lúčov! A ak ste si už našli vaše miesto, kde môžete stráviť čas, tak vám stačí zobrať tie najzákladnejšie veci a ísť. Postačí deka, nejaké občerstvenie, krém na opalovanie a výlet sa môže začať. Myslím, že každému dobre padne, keď vypadne z toho chaosu, čo opantáva každé mesto a ocitne sa aspoň nachvíľku na ukľudňujúcom mieste, kde vás nič nemusí zaujímať. Naviac sa môžete rozprávať o všetkom možnom, aj o tom, čo by ste si normálne asi neodvážili povedať. A čo potom, keď príde zima? Je jedno koľko máte rokov, či pracujete, alebo študujete. Skúste sa vrátiť o niekoľko rokov naspäť, keď ste ešte ako malé deti mali najväčšiu radosť z prvého snehu v roku a lietali ste po tých najväčších násypoch snehu, aké boli. Ani teraz vám nebráni nič na to, aby ste sa prešli po okolí s horúcim čajom, prípadne si postavili snehuliaka a spomenuli si na to, aké to bolo krásne, keď ste boli ešte deti. A keď sa vrátite domov? Nič nemôže byť krajšie ako dlhé zimné večery strávené s vašou polovičkou pri poháriku vína, alebo čaju, spoločne pod dekou a pri dobrom filme. Tak skúste aspoň jeden deň na všetko zabudnúť a uvidíte, aký dobrý pocit budete obaja mať, keď budete spoločne zaspávať. Takéto plány prospejú vám obom a ak ste mali vo vzťahu nejaké drobné problémy, verím tomu, že sa veľmi rýchlo vyriešia. Takže mi ostáva len popriať veľa veľa šťastia a skvelé zážitky, na ktoré tak ľahko nezabudnete.


Klúčové slová: výlet, príroda, vzťah

     Tlačiť      Diskusia (0 príspevkov)


     Napísať nový


 

Mohlo by ťa tiež zaujímať:


Moj-snar.sk

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M 
N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
rss - najnovšie

Najnovšie na KamNaRande

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.

Snaha o kontakt.


Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu

Únik zo stereotipu


Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma

Očarujúca panoráma


Smútné detsvto...

Smútné detsvto...

Smútné detsvto...


Jesenná láska.

Jesenná láska.

Jesenná láska.SMS brána - URLKA.SK
Inzercia

 
rss - najnovšie Partneri | Reklama | Napíšte nám | © 2023 - Aurora International s.r.o. Aurora International